Eliminacje do Mistrzostw Polski

W dniu 4 października 2021 r. wyjechałem do miejscowości Bystre na Eliminacje do Mistrzostw Polski. W ośrodku, pod tą samą nazwą co miejscowość, odbyło się wszystkie 9 rund.

W tych eliminacjach przegrałem tylko jedną rundę – ze zwycięzcą tych zawodów. Wygrałem trzy rundy, a zremisowałem pięć. Na zawody przyjechało w sumie 17 zawodników. Ja grałem w grupie C13 (chłopcy do lat 13). Startowałem z 6. miejsca na początku zawodów, a do mistrzostw Polski kwalifikowały się pierwsze cztery osoby. I ja zająłem czwarte miejsce, co dało mi awans! Jestem z siebie bardzo dumny, że udało mi się zakwalifikować do tych mistrzostw i dlatego chcę się z wami podzielić tym sukcesem.

Wróciłem z Bystrego 10 października 2021r. z pięknym pucharem – dotychczas moim jedynym za czwarte miejsce. Trzymajcie za mnie kciuki w mistrzostwach!