Dzień Babci i Dziadka 2023

Święto Babci i Dziadka to uroczystość bardzo ważna dla Ich wnucząt. Jak co roku, tak również teraz, dzieciaki z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Bodzanowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się na ten dzień.

27 stycznia 2023 roku do naszego przedszkola przybyli tłumnie zaproszeni babcie i dziadkowie, (także rodzice ), aby podziwiać przygotowany dla dziadków  występ artystyczny. Wiersze, piosenki, pląsy i tańce w pięknych, kolorowych, regionalnych strojach były nagrodzone gromkimi brawami. Nie zabrakło także szczerych życzeń, uścisków, własnoręcznie wykonanych upominków, wzruszeń…

Po pięknym występie był czas na wspomnienia i wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.

Wszystkim Babciom i Dziadziom jeszcze raz składamy najszczersze życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz samych pogodnych dni i pociechy ze swych wnucząt.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto oraz  filmu.

Wychowawca Joanna Jachimczak

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz