Wielki finał XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi”

30 marca w  Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach odbyła się uroczysta gala XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi” organizowanego przez  Szkołę Podstawową w Trąbkach oraz Szkołę Podstawową nr 52 w Krakowie.

Głównym tematem tegorocznych zmagań były „Klimat”. Jak co roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym konkursu w różnorodnych kategoriach: prace plastyczne płaskie i przestrzenne, prace fotograficzne, literackie.  Galę finałową konkursu poprzedził także Turniej Wiedzy, który miał miejsce 6 marca 2023 w siedzibie organizatorów (SP Trąbki oraz SP Nr 52 w Krakowie).

W tegorocznej edycji konkursu z naszej szkoły tytuł laureata III miejsca w turnieju wiedzy przyrodniczej  uzyskała uczennica klasy 3  Julia Pawełek.

Gratulujemy!

Źródło: biskupice.pl