Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dziś (4 września) w szkole na sali gimnastycznej uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jak powiedziała pani Dyrektor Grażyna Skóra, jest to rok w którym w naszej szkole czeka nas wiele zmian związanych z reformą edukacji. Nasi ubiegłoroczni szóstoklasiści nie poszli do gimnazjów, ale są dalej z nami tworząc klasę 7. Do Grona Pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele, którzy będą przede wszystkim uczyć nowych przedmiotów w najstarszej klasie. Są to:

  • Pani Barbara Balwierz – Fizyka
  • Pani Aneta Kubicka – Chemia
  • Pani Joanna Świech – J. niemiecki
  • Pani Beata Frydel-Kołpanowicz – Pedagog szkolny

Wychowawcą klasy I została Pani Katarzyna Strugała, a klasy IV Pan Gniewomir Kania

Będziemy w tym roku też realizować projekt związany z podwyższaniem kompetencji matematycznych, przyrodniczych i informatycznych. Niebawem napiszemy więcej o tym projekcie.

Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia owocnej pracy, dobrych wyników w nauce, a nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom udanej współpracy w niełatwym dziele nauczania i wychowywania dzieci i młodzieży.

Przed spotkaniem w szkole zgromadziliśmy się w kościele parafialnym na Mszy św. Wspólnie prosiliśmy Pana Jezusa o potrzebne łaski na ten nowy rok pracy. Byśmy potrafili jak najlepiej ten czas wykorzystać i byśmy jak najwięcej talentów odkryli i jak najlepiej je rozwinęli.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=projig id=”6461902553275582145″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz