Koncert wielkanocny i wiosenny

W środę 17 kwietnia cała społeczność naszej szkoły spotkała się, aby w uroczystej atmosferze złożyć sobie nawzajem życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Następnie artyści duzi i mali zaprosili wszystkich na Koncert Wiosenny, w którym, oprócz znanych i lubianych piosenek i występów instrumentalnych, można było podziwiać aranżacje taneczne w wykonaniu grupy dziewcząt z klasy IV, III i I. Chłopcy także udowodnili, że potrafią tańczyć. Duet- Wojtuś i Oliwier rozbawił wszystkich do łez! Było radośnie, żywiołowo i kolorowo. Nie zabrakło również odrobiny nostalgii, no ale taka właśnie jest wiosna!
Wspólnie organizowane koncerty przeszły już do naszej tradycji, a przygotowywanie ich to dla wszystkich wielka frajda i szkoła współpracy, a także możliwość zaprezentowania wszechstronnych talentów.

[cws_gpp_images_by_albumid_gp id=’AGZ8_0G3cB5Umgb2zqEwRkG9xW77ZhJ1qxYfe0Q1i4fpPiDMtzb7P55RdLwcLdLBwBQz4z_R046I’ crop=1 row_height=200 theme=’grid’ show_title=0]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz