„Dziecięcy pokój”

Zespół teatralny ,,Horrorek” wita ponownie swoją wdzięczną publiczność i zaprasza do obejrzenia spektaklu wg scenariusza Wioletty Sobieraj pt. ,,Dziecięcy pokój”.
Jest ono adresowane do uczniów klas starszych, którym bardzo marzy się świat ludzi dorosłych, nieskrępowana samodzielność, w której czują się czasami jednak jak w za dużym ubraniu, ale pierwsze próby zaistnienia w tym świecie zaczynają już podejmować, zbierając bardzo cenne doświadczenie. Tym, co może im pomóc w rozpoznawaniu nowych sytuacji, w ocenieniu, co dla nich dobre i złe, są książki przeczytane w dzieciństwie, zawarte w nich proste prawdy, mądrzy i sympatyczni bohaterowie, których losy kiedyś tak bardzo ich wzruszały.
I tak z pluszowym misiem w jednej ręce, drugą ręką  młody człowiek otwiera drzwi do dorosłości. Przedstawienie uczy  patrzenia na siebie z dystansem, panowania nad swoimi emocjami, szanowania w sobie dziecka, które po części i tak  zawsze w nas pozostanie.

Życzę wszystkim miłego odbioru!
Elżbieta Piekut- opiekun grupy.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz