Wielkanoc 2023

W środę 5 kwietnia po raz ostatni przed nadchodzącą Wielkanocą spotkaliśmy się w szkole. Przekazaliśmy sobie moc serdecznych życzeń, które jako pierwsza złożyła nam pani dyrektor Grażyna Skóra. Następnie cała społeczność szkolna obejrzała przedstawienie, nad którym w ostatnim czasie pracował nasz teatrzyk ,,Horrorek”. Jego radosny nastrój oddały z wielkim wdziękiem kolorowe, rozbiegane kurki, nad którymi próbował zapanować energiczny kogucik. Aktorzy zaprezentowali świąteczne zwyczaje, które przeplatali dowcipnymi piosenkami. Na koniec do akcji wkroczyli dyngusiarze zaopatrzeni w paradny wózek z sikawkami i zrobili z nich rzęsisty użytek!

Po przedstawieniu uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy za sukcesy w konkursach: ,,Na ratunek Ziemi”, recytatorskim i języka niemieckiego sponsorowane przez Radę Rodziców.

Po tych emocjach udaliśmy się do klas, gdzie czekał na nas wielkanocny poczęstunek i symboliczne ,,jajeczko”.

Elżbieta Piekut

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz