Andrzejki

30 listopada w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. Uczniowie wraz z wychowawcami zgłębiali tajniki wróżb i zwyczajów andrzejkowych. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.W czasie trwania zabawy uczennice i uczniowie z samorządu szkolnego prowadzili różne zabawy i konkursy. Wszyscy uczniowie świetnie bawili się przy dźwiękach muzyki disco, o którą zadbali nasi szkolni didżeje. Nie zabrakło również pokazu tańca, zaprezentowanego przez grupę uczniów uczęszczających na dodatkowe zajęcia taneczne z Mct. Rodzice z trójek klasowych przygotowali poczęstunek dla uczniów i ich wychowawców.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opiekunowie SU

Natalia Zuzia-Tabor

Magdalena Ochońska

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz