Rozstrzygnięcie Konkursu na Kalendarz Adwentowy

W grudniu wraz z rozpoczęciem Adwentu chętni uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Bodzanowie wzięli udział w konkursie na „Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kalendarza adwentowego dowolną techniką z uwzględnieniem 24 okienek.

Celem konkursu było pobudzenie uczniów do kreatywności i twórczości, rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz zachęcanie do pozytywnej rywalizacji.

Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac, które można było oglądać na wystawie w holu głównym szkoły. Prace konkursowe zostały wyjątkowo starannie wykonane, a komisja konkursowa z trudem wyłoniła zwycięzców.

21 grudnia 2023r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły. Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor Grażyna Skóra oraz Pani Katarzyna Popielawska –   Przewodnicząca Rady Rodziców wręczyły dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Komisja konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Piekut, Pani Agnieszka Michalik, Pani Agata Nawrot nagrodziła uczestników w dwóch grupach wiekowych.

Nagrodzeni zostali:

w klasach 0 – III

I  miejsce  – Maria Opalińska kl. III

II miejsce  – Oliwia Krzyśko kl. I

III miejsce  – Alicja Zając kl. I

w klasach IV – VIII

I  miejsce  –   Cyprian Sochacki kl. IV

II miejsce   –  Alicja Gajewska kl. IV

III miejsce  – Seweryn  Romański kl. VIII

Wyróżnienia otrzymali:

Iga Lepa kl. 0, Justyna Derewicka kl. 0, Patryk Baca kl. I, Zuzanna Cora kl. II,
Nina Mamro kl. III, Emilia Zoń kl. III, Milena Jurowicz kl. III, Aleksandra Jachimczak kl. IV, Magdalena Derewicka kl. IV, Michał Derewicki kl. VII.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników konkursu, zarówno zwycięzców jak i wyróżnionych w konkursie.

Agata Nawrot