Dzień Dziecka 2023

Wszystkie dzieci nie mogły doczekać się swojego święta. Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen radości, uśmiechu i atrakcji, które na długo zapamiętają najmłodsi.

5 czerwca boisko szkolne zamieniło się w kolorowy plac zabaw. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, zjeść pyszną watę cukrową, popcorn i lody oraz wziąć udział w licznych konkursach sportowych. Rozgrywki umilała im ich ulubiona muzyka. Na dzieci czekały także liczne upominki i nagrody. Pogoda dopisała, co sprawiło, że wszyscy byli w świetnych humorach.

Za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia dziękujemy sponsorom: Panu Łukaszowi Skoś, Panu Damianowi Skoś, Pani Danucie Skoś, Panu Łukaszowi Janus, sołtysowi i Radnemu Gminy Biskupice Panu Krzysztofowi Balickiemu, Radnej Gminy Biskupice Pani Annie Klimie, Radzie Rodziców oraz Państwu Surówkom.

Mariola Lis

 

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz