Dynia, kiszony ogórek i…, czyli „Odkrywanie Kulinarnych Skarbów”

Kiermasz przetworów to kulinarne święto, które w Naszej szkole rozkwitło kolorami, aromatami i różnorodnością smaków. To była wyjątkowa okazja, podczas której mieliśmy szansę doświadczyć, jak wspaniali Rodzice naszych cudownych Uczniów, podzielili się z nami swoimi umiejętnościami w sztuce przetwarzania świeżych produktów na wyjątkowe smakołyki. Odbyliśmy ciekawą wędrówkę po świecie, gdzie każdy słoik czy butelka skrywa historię pasji i smaku. Kiermasz przetworów to nie tylko miejsce, gdzie można było zakupić pyszne dżemy, marynaty czy sosy. To także przestrzeń, w której twórcy dzielili się swoją wiedzą i tradycyjnymi recepturami, przenosząc nas w podróż przez regionalne smaki.

Kiermasz przetworów to było prawdziwe święto dla podniebienia i okazja do odkrywania kulinarnych skarbów na każdym kroku.

Temu wydarzeniu towarzyszyło jeszcze wiele innych atrakcji przygotowanych dla uczniów, tj. warsztaty: jak rozwija się dynia?, zabawy kreatywne i integracyjne.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

mgr Katarzyna Strugała

dr Monika Trybulska

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz